Produkty Beijer Electronics

Hlavní stránka  Průmyslová automatizace  Produkty  HMI panely generace X2

 HMI panely generace X2

 

Nová generace úspěšných průmyslových ovládacích panelů od firmy Beijer Electronics.

X2 Base

X2 Base

Nová Low-cost modelová řada, která nabízí nový styl operátorských panelů. X2 Base je generace panelů kde je třeba skloubit výkon a cenu.

X2 Pro

X2 Pro

Nejnovější vývojový stupeň se představuje nová řada X2 Pro. Díky lepším hardwarovým vlastnostem a vysokou spolehlivostí je řada Pro vhodná pro střední a velké aplikace, kde potřebujete výkon a větší funkcionalitu.

 

X2 Control

X2 Control

Výkoná generace nových panelů s PLC. Programování operátorského panelu se provádí pomocí SW iX Developer, programování PLC pomocí SW CoDeSys.

X2 Upgrade

X2 Upgrade

Přejít k nové řadě HMI panelů X2 je velice jednoduché. Připravili jsme pro Vás za tímto účelem kratičké instruktážní video.

TxC série - HMI industrial PC

TxC série - HMI industrial PC

Řada TxC jsou průmyslové HMI PC pro náročné aplikace. TxC poskytují širokou škálu možností připojení a vysoký výkon pro větší projekty.

 

C2 průmyslové PC

C2 průmyslové PC

Nová bezvýkonová nízkoenergetická generace průmyslových panelových počítačů s multitouchem Intel CPU a PCAP 7. generace. Panelové počítače série C2 jsou dostupné jak v základních verzích, tak i ve vysoce výkonných verzích C2 pro. Obě rodiny nabízejí volitelný předinstalovaný runtime software iX HMI.