Datová centra a velíny

Hlavní stránka  Datová centra  Produkty  Správa IT infrastruktury  LCD šuplíky

LCD šuplíky

 

Prostorově úsporné řešení konzoly (monitor/klávesnice/touchpad) v rozvaděči. V zavřeném stavu zabírá instalační výšku pouze 1U. Vybrané modely jsou kombinovány s KVM přepínačem.

Avocent LRA

Avocent LRA

Rodina LCD konzolových šuplíků nabízí soubor funkcí, které zjednodušují a usnadňují přístup k serverům, provádění upgradů softwaru, vyhledávání chyb a monitorování systému. Avocent LCD šuplíky zabírají v rozvaděči prostor pouze 1U a jsou vhodné pro pohodlný přístup ke KVM přepínačům při práci u rozvaděče v datovém centru nebo SMB serverovně.

Raritan T1700 a T1900

Raritan T1700 a T1900

Rodina LCD konzolových šuplíků nabízí soubor funkcí, které zjednodušují a usnadňují přístup k serverům, provádění upgradů softwaru, vyhledávání chyb a monitorování systému. Raritan LCD šuplíky zabírají v rozvaděči prostor pouze 1U a jsou vhodné pro pohodlný přístup ke KVM přepínačům při práci u rozvaděče v datovém centru nebo SMB serverovně.

Adder RD

Adder RD

LCD šuplíky s vestavěným KVM přepínačem AVX 1016/5016 bez nebo s IP přístupem. Displej 17“/19“, plná klávesnice s touchpadem, velký výběr národních klávesnic.

 

Aten CL

Aten CL

Samostatné LCD šuplíky nebo kombinace s KVM přepínačem 8/16 portů. Displej 15“/17“/19“, plná klávesnice s touchpadem. Modely DualRail se samostatně výsuvným displejem a klávesnicí.

BlackBox

BlackBox

Kompletní nabídku vhodných modelů Black Box naleznete v online katalogu zde