Datová centra a velíny

Hlavní stránka  Datová centra  Produkty  Správa IT infrastruktury  KVM přepínače over IP

KVM přepínače over IP

 

Přepínače poskytující lokální a vzdálenou správu serverů již od úrovně BIOS a také zařízení se sériovým portem. Připojení serverů CATx kabely a kabelovými adaptéry. Vysoké zabezpečení komunikace.

Avocent MPU

Avocent MPU

Špičkové přepínače MergePoint Unity v sobě spojují správu KVM a sériové konzoly. Software DSView umožňuje pohodlnou centrální správu.

Raritan Dominion KX III

Raritan Dominion KX III

KVM over IP přepínače Dominion KX III splňují nejvyšší nároky na vzdálenou a lokální správu serverů a také zařízení se sériovým portem prostřednictvím Web interfejsu, lokálního menu, přes uživatelskou stanici nebo přes software CommandCenter. Podporují všechna obvyklá rozhraní. Splňují vysoké nároky na zabezpečení. Různé modely přepínačů jsou škálovány pro nasazení v datových centrech s vysokou hustotou instalace i pro instalaci na vzdálených pobočkách s několika nebo dokonce s jedním serverem.

Avocent AV 3000

Avocent AV 3000

Osvědčené přepínače se vzdáleným přístupem. Modely s 8/16 porty a s 1/2 současnými vzdálenými přístupy. Přístup přes lokální menu nebo Web interfejs.

 

Adder AVX

Adder AVX

Kompaktní přepínače se vzdáleným přístupem. Modely s 8/16/24 porty a s 1/4 současnými vzdálenými přístupy. Přístup přes lokální menu, Web interfejs nebo vestavěný RealVNC server.

BlackBox

BlackBox

Kompletní nabídku vhodných modelů Black Box naleznete v online katalogu zde

Raritan Dominion LX2

Raritan Dominion LX2

Modely Raritan Dominion LX2 jsou určeny pro správu počítačů v menších instalacích, na pobočkách nebo v jednotlivých rozvaděčích. Podporují současná obvyklá rozhraní VGA, DVI, HDMI, DP, USB-C a RS232 ve spojení s USB i PS2. Mají vestavěný IP přístup pro vzdálenou správu serverů. Poskytují vysokou úroveň zabezpečení přístupu.