Datová centra a velíny

Hlavní stránka  Datová centra  Produkty  Správa IT infrastruktury

Správa IT infrastruktury

 

Hardwarové prostředky pro lokální a vzdálenou správu serverů, síťových přepínačů, routerů a dalších instalovaných zařízení – KVM přepínače, LCD šuplíky a přepínače sériových konzol.

Infrastrukturní zařízení

Infrastrukturní zařízení

Nová třída víceúčelových zařízení pro komplexní správu a řízení infrastruktury v datovém centru. Ve spojení se softwarovými nástroji slouží pro Data Center Infrastructure Management.

KVM přepínače over IP

KVM přepínače over IP

Přepínače poskytující lokální a vzdálenou správu serverů již od úrovně BIOS a také zařízení se sériovým portem. Připojení serverů CATx kabely a kabelovými adaptéry. Vysoké zabezpečení komunikace.

KVM přepínače

KVM přepínače

Přepínače poskytující lokální správu serverů již od úrovně BIOS a vybrané modely také zařízení se sériovým portem. Ovládání přes pohodlné OSD menu. Možnost montáže do rozvaděče.

 

Konzolové servery

Konzolové servery

Pokročilé konzolové servery pro vzdálený a vysoce zabezpečený přístup k zařízením spravovaným přes sériový konzolový port. In-band přístup přes LAN nebo out-of-band přístup přes modem.

LCD šuplíky

LCD šuplíky

Prostorově úsporné řešení konzoly (monitor/klávesnice/touchpad) v rozvaděči. V zavřeném stavu zabírá instalační výšku pouze 1U. Vybrané modely jsou kombinovány s KVM přepínačem.