Datová centra a velíny

Hlavní stránka  Datová centra  Produkty  Napájení datového centra  UPS systémy

UPS systémy

 

Správně dimenzovaný systém UPS pro napájení DC ochrání IT instalaci před krátkodobými výpadky napájení.

Liebert PSI

Liebert PSI

Lineinteractive systém s výkonem 700VA až 3000VA jako samostatně stojící jednotka nebo jednotka pro zástavbu do 19“ rozvaděče. Jednas nabízenýc řad s možností připojit externí bateriové bloky.

Liebert GXT4

Liebert GXT4

On-line systém s dvojitou konverzí s výkonem 700VA až 10 kVA jako samostatně stojící jednotka nebo jednotka pro zástavbu do 19“ rozvaděče.

Liebert GXT5

Liebert GXT5

On-line systém s dvojitou konverzí s výkonem 700VA až 20 kVA jako samostatně stojící jednotka nebo jednotka pro zástavbu do 19“ rozvaděče.

 

Liebert ITA

Liebert ITA

On-line UPS s dvojitou konverzí s výkonem 10 kVA až 40 kVA jako samostatně stojící jednotka nebo jednotka pro zástavbu do 19“ rozvaděče. Všechny UPS mají 3F vstup a volitelně 1F nebo 3F výstup.

Liebert APS

Liebert APS

Liebert APS je modulární jednofázová UPS s volbou jednofázového nebo třífázového přívodu. Ideální pro zálohu IT techniky jako jsou pracovní stanice, servery a síťové prvky, najde uplatnění také v telekomunikacích.

Liebert NXC

Liebert NXC

Systémy s dvojitou konverzí s účinností přes 94% pro výkon 10 až 60 kW.

 

Liebert APM

Liebert APM

Kompaktní modulární UPS systém s maximální energetickou účinností až 96% pro výkon 30 až 300 kW. Vestavěný do standardního rozvaděče pro snadnou zástavbu do řady rozvaděčů.

Liebert 80-eXL

Liebert 80-eXL

On-line UPS s dvojitou konverzí s výkonem 160 kW až 1200 kW. Účinnost v online režimu až 97% a v ECO módu více jak 99%. Poskytuje vyšší výkon díky výstupnímu PF 1.0.

Liebert Trinergy™ Cube

Liebert Trinergy™ Cube

Trinergy™ Cube je modulární on-line UPS nové generace určená pro profesionální datová centra s výkonem 150kW až 27MW v paralelním zapojení. Dosahuje průměrné účinnosti 98,5% a při důrazu na maximální efektivitu až 99,5%.