Datová centra a velíny

Hlavní stránka  Datová centra  Produkty  Extendery signálů  Maticové extendery

Maticové extendery

 

Spojení funkce digitálních extenderů a KVM přepínání do jednoho systému umožňuje přepínat konzolu mezi několika vzdálenými počítači nebo posílat obraz a audio na velký počet konzol.

AdderLink Infinity 2102/2122

AdderLink Infinity 2102/2122

Extendery s IP přenosem lze použít jak v maticovém zapojení, tak v zapojení bod-bod přes LAN nebo vyhrazeným kabelem. Model pro rozlišení až 2560x1600, propojení optikou nebo CATx.

AdderLink Infinity 4000

AdderLink Infinity 4000

Extendery s IP přenosem lze použít jak v maticovém zapojení, tak v zapojení bod-bod přes LAN nebo vyhrazeným kabelem. Model pro vysoké rozlišení 5K, propojení optikou nebo CATx.

AdderView DDX

AdderView DDX

Klasický (nonIP) maticový systém vhodný pro menší instalace. Nevyžaduje LAN switch a znalosti networkingu. Lze využít také v zapojení bod-bod.

 

AdderLink Infinity

AdderLink Infinity

Extendery s IP přenosem lze použít jak v maticovém zapojení, tak v zapojení bod-bod přes LAN nebo vyhrazeným kabelem. Modely pro singlehead a dualhead video, propojení CATx nebo optikou.

AdderLink XDIP

AdderLink XDIP

Výkonný KVM extender digitálního videa s možností zapojení do malé matrix instalace přes LAN switch. Vhodný pro kombinované instalace KVM a AV.

KVM-Tec Matrix

KVM-Tec Matrix

Nejúspornější maticový systém na trhu. Splňuje základní požadavky na přepínání v systému do 48 zařízení.

 

Avocent Matrix MX

Avocent Matrix MX

Nástupce systémů Avocent AMX a HMX lze v maticovém propojení instalovat bez LAN přepínače, jeho funkci nahrazuje přepínač Avocent. Může fungovat i v zapojení bod-bod.

Black Box

Black Box

Kompletní nabídku vhodných maticových modelů Black Box naleznete v online katalogu zde