Nezobrazuje se Vám e-mail správně? Otevřete si on-line verzi.

 
logo

ZpravodajMELSEC iQ-R Series - Safety CPU

robotset

Vše integrované v jednom - Obecné řízení i bezpečnost

Řada MELSEC iQ-R je vybavena safety procesorem, který je v souladu s mezinárodními bezpečnostními normami, ISO 13849-1 PL e a IEC 61508 SIL 3. Safety CPU lze instalovat přímo na platformu řady MELSEC iQ-R a je možné provozovat souběžně jak safety funkce tak i standarní programy, což umožňuje snadnou integraci do stávajících nebo nových řídících systémů.

Konsolidovaná síťová topologie

Safety CPU umožňuje řízení zabezpečené i standardní komunikace po stejné datové lince s protokolem CC-Link IE Field. Díky tomu zákazník ušetří náklady na vytvoření paralelní strukturované kabeláže.

více

Sběr a vyhodnocení provozních dat

MSSI - Maintenance Services & Solution for Industry

Rádi bychom Vám představili další z řady úspěšných implementací našeho SW řešení pro výrobní závody tzv., MSSI, které svým uživatelům nabízí vše potřebné pro sledování, řízení a údržbu jejich výrobních zařízení.

Italský výrobce hliníkových kol Cromodora Wheels požadoval dodávku nového SW řešení zajišťující online sledování stavu licích strojů (LS), evidenci průběhu každého tlakového odlévání, identifikaci všech prostojů a obsahující i Modul údržby pro celkové zefektivnění výroby na slévárně ve svém výrobním závodě v Mošnově.

Navrhli a implementovali jsme tedy řešení ušité na míru požadavkům objednatele.

více

Školení v novém

Inovovujeme naše školící prostory

Připravujeme pro naše zákazníky novou školící místnost, která navíc bude rozšířena o nové produktové demo sety umožňující školení všech produktových řad výrobce Mitsubishi Electric.

K dispozici budou demo sety kompaktních i modulárních PLC, HMI panelů GOT, nové řady frekvenčních měničů i kompletně vybavené robotické stanoviště. Názornost školení navíc obohatí interaktivní tabule, která dokáže přenášet poznámky školitele přímo do PC a tak jednoduše digitalizovat obsah školení.

Více informací již brzy na našich stránkách a na Facebooku.

Buďte stále v obrazeFacebook
 

Pokud si nepřejete dostávat tento zpravodaj, jednoduše si jeho odběr odhlaste.